فرزند نیوشا ضیغمی در خرداد ماه ۹۷ به دنیا آمد . اسم دختر نیوشا ضیغمی لنا است . او اولین فرزندشرا در سن ۳۸ سالگی به دنیا اورد . پزشک ایشان سرکار خانم دکتر حاجیان است که نیوشا ضیغمی بارهادر اینستاگرام خود از او تشکر کرده است .نیوشا درباره دکتر حاجیان در اینستاگرامش نوشت :

  بسیاری خانمهای موفق در جامعه ما هستند که باید به بودن هر کدومشون افتخار کرد خانم دکتر حاجیان ;دوست عزیز و مهربانم یکی از اون بانوانیه که به بودنش افتخار میکنم و براش آرزوی موفقیت روز افزون دارم

  دختر نیوشا ضیغمی

  دکتر حاجیان ، پزشک زایمان نیوشا ضیغمی

  آرش پولادخان همسر نیوشا ضیغمی فروردین ماه امسال در یک برنامه نوروزی اعلام کرد که ۲ ماه دیگر پدرمی شود و در پاسخ به علی ضیا مجری برنامه نوروزی درباره جنسیت فرزندش گفت: یک فرشته نازنینیعنی دختر در راه داریم.نیوشا ضیغمی نیز درباره اسم فرزندش در این برنامه گفت : انتخاب کردن اسم کار خیلی سختی است .من دوست دارم اسم ایرانی باشد و معنی قشنگی داشته باشدیک اسم ایرانی و کردی در نظر داریم به نام لارا که به معنی زیبا و ظریف است.

  آرش پولادخان هم گفت : اسم لارا اسم قشنگی است و به اسم نفس هم فکر می کنیم .

  نیوشا ضیغمی به عنوان سفیر بچه های کار فعالیت می کند و درباره این بچه ها در این برنامهگفت: این بچه های عزیز را خیلی دوست دارم و خودشان این موضوع را می دانند و هر کاریاز دستم بر بیاید برای این بچه ها انجام می دهم .

  دختر نیوشا ضیغمی

  اولین عکس بعد از زایمان از نیوشا ضیغمی و دخترش

  دختر نیوشا ضیغمی

  لنا دختر نیوشا ضیغمی

  سایت دانستنی ها آسمانیها۹۰

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت داستنی ها محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس