معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست هم‌اندیشی با نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد اظهار داشت: استان یزد کارنامه بسیار خوبی در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های غیردولتی داشته است و استان برتر کشور در این زمینه محسوب می‌شود.


  یزد، استان برتر در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد است
   

   

  سرویس سیاسی فردا: محمدباقرقالیباف برای حضور در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو وارد سازمان صدا و سیما شد.

   

  به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، روز سه‌شنبه ۲۲ اسفندماه نشست هم‌اندیشی استاندار یزد با نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد استان با موضوع نقش‌آفرینی سمن‌ها در یزد جهانی با تأکید بر توسعه گردشگری در سالن کوثر استانداری برگزار شد.
  «محمدعلی طالبی» تأکید کرد: استان یزد کارنامه بسیار خوبی در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های غیردولتی داشته است که این رتبه به همت عزیزانمان در سازمان‌های مردم‌نهاد تحقق‌یافته است.
  وی تصریح کرد: استان یزد میزبان چندین همایش ملّی در سال گذشته با مشارکت تشکل‌های غیردولتی بوده و در کمتر استانی این فرصت و برگزاری این نشست‌ها و جلسات هم‌اندیشی فراهم بوده است و امیدواریم شاهد تداوم این نشست‌ها باشیم.
  طالبی تأکید کرد: در حال حاضر در استان یزد ۲۵۰ سازمان مردم‌نهاد که از وزارت کشور و فرمانداری‌ها مجوز دارند، ۲۶۰ تشکل غیردولتی وابسته به بهزیستی و ۳۷ سمن که از ورزش و جوانان اعتبارنامه دریافت کرده‌اند، فعال می‌باشند.
  در ابتدای این نشست نمایندگان سازمان‌های مرد نهاد دیدگاه‌های خود را در رابطه با مسائل استان و کشور و نقش سمن‌ها در توسعه گردشگری استان مطرح کردند و خواستار توجه بیشتر مسئولان و مدیران استان به جایگاه تشکل‌های غیردولتی شدند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت داستنی ها محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس