معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد در دیدار با اعضای مجمع خیرین ازدواج استان با تأکید بر جایگاه تأثیرگذار فعالیت‌های مردم‌نهاد بیان کرد: رونق اشتغال و توانمندسازی, پشتوانه مؤثری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و قرار گرفتن جوانان در مسیر مناسب ازدواج است.


  رونق اشتغال، پشتوانه مؤثری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است
   

   

  سرویس سیاسی فردا: محمدباقرقالیباف برای حضور در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو وارد سازمان صدا و سیما شد.

   

  به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ «علی زینی وند» ضمن ابراز خرسندی از دغدغه ارزشمند مردم یزد در حل مشکلات اجتماعی پیش روی استان اظهار داشت: موضوع ازدواج و مدیریت صحیح مؤلفه‌های مربوط به آن ضرورتی مهم برای کشور است.
  وی افزود: یکی از آسیب‌های اجتماعیِ چالشی در کشور نیز طلاق است که حتی متأسفانه در برخی مناطق باارزش‌های فرهنگی و قومی قوی نیز شاهد رشد آن هستیم.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد تأکید کرد: در بررسی علل آسیب‌های اجتماعی و بهبود شرایط برآمده از آن باید به ریشه‌های منطقه‌ای و ملی دقت کرد.
  وی یادآور شد: تریبون‌ها و رسانه‌های ما باید آثاری جذاب و مناسب جامعه و به‌دوراز هرگونه خشونت و ناآرامی را ارائه کنند تا در نشر فرهنگ اجتماعی پرنشاط موفق عمل نمایند.
  زینی وند عنوان کرد: فعالیت در موضوعاتی با رویکرد خیری علاقه‌ای فراتر از نگاه‌های مالی می‌طلبد و افرادی که در این مجموعه‌ها تلاش می‌کنند انسان‌های متفاوت و دغدغه مندی هستند.
  معاون استاندار یزد افزود: در مسائل اجتماعی و فرهنگی هرچقدر حضور فعال, تنوع اقشار و حمایت‌های مردمی بیشتر باشد نشان از این است که عقربه جامعه دارد به سمتی بهتر تنظیم می‌شود.
  زینی وند اظهار داشت: خوشبختانه یکی از نکات مثبت در یزد حضور پررنگ و فعالیت چشم‌گیر در تشکل‌های مردم‌نهاد با موضوعات مختلف است.
  وی خاطرنشان ساخت: عمده تشکل‌هایی که در حوزه ازدواج فعالیت دارند بیشتر بر موضوع مشاوره و تأمین جهیزیه تمرکز دارند که باید این نگاه به سمت جامع‌نگری در سایر مؤلفه‌های ضروری مرتبط با این موضوع تقویت شود.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد ضمن قول مساعد برای حمایت در تسریع فعالیت‌های این مجمع گفت: تمام تلاش ما باید برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی زمینه‌سازی تحقق ازدواج جوانان در مسیر مناسب و آگاهانه باشد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت داستنی ها محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس