دکتر پهلوانیان مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزدبا مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار کرد وانتخاب دکتر دانافر را تبریک گفت و از زحمات اقای شیرزاد مدیر کل سابق در طول دوره مدیریتشان قدردانی کرد.


  مدیرکل صدا و سیما بامدیرکل آموزش وپرورش دیدارکرد
   

   

  سرویس سیاسی فردا: محمدباقرقالیباف برای حضور در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو وارد سازمان صدا و سیما شد.

   

  به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد “وی وظیفه خطیر آموزش و پرورش و فعالیت های این اداره را در سطح جامعه تاثیر گذار دانست و برای آقای دانافر آرزوی موفقیت کرد.

   دکتر دانافر هم ضمن تشکر از حضور دکتر پهلوانیان از تلاش های صدا و سیمای مرکز یزد جهت پوشش برنامه ها و فرهنگ سازی و اطلاع رسانی برنامه ها تقدیر و تشکر کرد . دکتر پهلوانیان به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به دعوت پایگاه بسیج شهید رجایی اداره کل آموزش وپروش در جمع بسیجیان در  نشست بصیرتی حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت .

  پهلوانیان گفت انقلاب اسلامی انقلابی سیاسی یا اقتصادی نبود بلکه انقلابی فرهنگی برخاسته از بطن مردم دیندار بود.

  وی به پیشرفت های اقتصادی فرهنگی و سیاسی اشاره کرد و بیان داشت هنوز به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم و باید همه تلاش کنیم تا با ریشه کن کردن ظلم و فساد انقلاب را به جایگاه واقعی خود برسانیم

   وی تلاش دشمنان و ایادی استکبار را برای سیاه نمایی و دور کردن مردم از انقلاب و آرمانهای امام راحل و رهبری را کاری بیهوده و عبث دانست و به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن که نشان از اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی است تاکید کرد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت داستنی ها محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس