بازداشت لیدرهای اغتشاشات در کرج
   

   

  سرویس سیاسی فردا: محمدباقرقالیباف برای حضور در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو وارد سازمان صدا و سیما شد.

   

  تعدادی از لیدرهای و افراد تخریب کننده موسسات دولتی در کرج بازداشت شدند.

  به گزارش پایگاه خبری سایت دانستنی ها به نقل از سایت دانستنی ها، حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان البرز در گفت‌وگویی اظهار داشت: تعدادی از لیدرهای و افراد تخریب کننده موسسات دولتی در کرج بازداشت شدند.

  وی با اشاره به شناسایی دیگر عوامل دخالت در آشوب و اغتشاش در کرج افزود: تعداد زیادی از افراد نیز شناسایی شده و طی روزهای آینده بازداشت می‌شوند.

   دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه خانواده‌های محترم در مورد جداکردن فرزندان خود از آشوب‌گران اقدامات لازم را انجام دهند، بیان کرد: وابستگی تعدادی از افراد دستگیر شده تجمعات در کرج به افراد معاند نظام برای دادگستری محرز شده است.

  وی با بیان اینکه اطلاعات تکمیلی در مورد وابستگی عناصر آشوب‌طلب به زودی به اطلاع عموم می‌رسد، تاکید کرد: سه نفر از عوامل دخیل در آتش زدن موسسه مالی و اعتباری کوثر گوهردشت بازداشت شدند و پایش تصاویر در استان در حال انجام است و تمام شرکت‌کنندگان و افراد حاضر در راهپیمایی و ایجاد اخلال در نظم عمومی بدون مجوز قابل رصد و شناسایی هستند.

  دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه مردم صف خود را از اغتشاش گران جدا کنند،تصریح کرد: افرادی که از امروز در تجمعات غیرقانونی شرکت کنند با برخورد قاطع مواجه می‌شوند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت داستنی ها محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس