اگر فکر می کنید جرم و جنایت فقط مختص آدم هاست سخت در اشتباهید. حیوانات هم مثل انسان ها توانایی قانون شکنی و ارتکاب جرم را دارند. مثل حیوانات بامزه ای که در این مطلب می بینید.

  بریجیت دزد

  حیوانات مجرم

  بریجیت یک گربه ۶ ساله نیوزیلندی است که علاقه زیادی به لباس زیرهای مردانه دارد. به قدری که به خودش اجازه می دهد وارد خانه های مردم شده و جوراب ها و لباس زیرهای مردهای همسایه را بدزدد. نیوزیلندی ها علاقه زیادی به نگهداری گربه در خانه ندارند اما این گربه با زیرکی تمام برای شکار لباس زیر وارد خانه های مردم می شود. صاحب گربه بلافاصله بعد از متوجه شدن این موضوع با یک آگهی لباس های مردم را به صاحبانشان بازگرداند.

  مرغ دریایی چیپس دزد

  حیوانات مجرم

  مرغ های دریایی به دزدیدن غذا معروف هستند اما این مورد کمی با همنوعانش متفاوت است و به چیپس دزدی در فروشگاه های اسکاتلند مشغول است. او بیرون فروشگاه منتظر می ماند به محض این که کسی از فروشگاه خارج می شود وارد شده و یک بسته چیپس برمی دارد. او بارها این کار را تکرار کرده اما کسی به او کاری ندارد. این مرغ دریایی اکنون برای خودش شهرت بالایی به دست آورده است.

  تایسون خشن

  حیوانات مجرم

  قوها سمبل ظرافت و زیبایی هستند. اما مردم روستایی به نام Bugbrooke در انگلیس روی دیگر این پرنده ها را می بینند. آن ها برای حفظ منطقه مسکونی خود خشونت هم به خرج می دهند به خصوص زمانی که از بچه های کوچک خود نگهداری می کنند. این پرنده زیبا به شناگرها و قایق سوارانی که وارد حوزه مسکونی شان می شوند با خشونت حمله می کنند و معروف ترین آن تایسون خشن است که بارها این کار را انجام داده است.

  فِرِد میمون مجرم

  حیوانات جنایتکار

  این میمون به قدری معروف شده است که در ویکیپدیا یک صفحه مخصوص خود دارد. او برای خودش یک گروه تشکیل داده و تا جایی که می تواند از مردم دزدی می کند.

  اختاپوس شجاع

  حیوانات جنایتکار

  موجودات دریایی هم می توانند رفتارهای مشکوک داشته باشند. Otto نام اختاپوسی است که در آکواریوم با گروه پیروانش به شیشه آکواریوم سنگ پرتاب می کند و باعث خاموش شدن چراغ های آکواریوم می شود.

  موش های مهاجم

  حیوانات خلافکار

  موش ها این توانایی را دارند که تشکیل گروه داده و به خانه ها حمله کنند. یکی از این حمله ها در خانه یک مرد استرالیایی ۹۸ ساله اتفاق افتاده است. او با چندین گاز که موش ها از دست و گردن و گوش هایش گرفته بودند از خواب بیدار شد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت داستنی ها محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس